GCO BELGELENDİRME | Kurumsal
121
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-121,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-14.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Kurumsal

Gco Belgelendirme eğitim ve danışmanlık Hizmetleri 2016 yılında, 13 yıllık belgelendirme sektörü deneyimi sonucunda kurulmuş bir şirkettir.Tüm Türkiye çapında Yönetim sistemleri  ve ürün belgelendirme üzerine eğitim,Danışmanlık ve belgelendirme hizmetleri veren bir kuruluştur.

 

Kuruluşundan bu yana,alanında uzun yıllar Baş Denetçi,Teknik Uzman,Eğitmen,Yönetim sistemleri ve Ce Ürün Belgelendirme Danışmanlığı,Teknik Dosya ve Teknik Projelendirme alanlarında görev yapmış belgelendirme ve denetim uzmanları tarafından  hizmet vermektedir. 2016 yılında İzmir Merkezli olarak faaliyetlerine başlamıştır.

 

Gco Belgelendirme Projelerde,sektör hakimiyetinin sağlanması açısından mesleki özelliklerine göre danışmanlarını ve uzmanlarını yönlendirmektedir.Firmalara özel ve genel katılıma açık eğitimler düzenlemektedir.

 

Türk sanayisine eğitim, danışmanlık ve belgelendirme hizmeti sunan firmamız görevinin bilinciyle hareket etmekte ve sanayimizin global pazardaki rekabet gücünü arttırmak için gerekli ciddiyet ve özveriyi göstermektedir.

 

2016 Yılında Kurulan Firmamız, Kalite Yönetimi konularına odaklanmış bir şirkettir. Kurulduğu günden itibaren, uzman kadrosuyla milenyumlu yıllara yakışır ölçüde, hızlı, güvenilir ve kaliteli hizmet vermeyi prensip edinmiştir. Bunun sonucunda önemli ölçüde memnun müşteri potansiyeline ulaşmıştır. Sizden aldığı güç ve destekle, hizmetlerini, ilk günkü heyecan ve bugünkü tecrübesiyle, siz sayın müşterilerimize sunmaya devam edecektir.

 

Dünya pazarında kalite, çevre, gıda güvenliği, iş güvenliği gibi yönetim sistem belgeleri, müşteriler için olduğu kadar şirketlerin kendileri için de önem taşımaktadır. Bu belgeler şirketlere uluslararası pazarların kapılarını açarken, müşterilerine kalite de süreklilik için verilen sözü temsil etmektedir.

 

 

Müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışı ile yapılan çalışmalar neticesinde hizmet verdiğimiz firmalarımız büyümeleri, bizim için gurur ve övünç kaynağı olmuş, çalışma arzumuzu daha da güçlendirmiştir.

Siz Değerli Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini her zaman en doğru ve en kaliteli şekilde karşılayarak müşterilerimizin tatmin seviyesini en üst düzeye çıkarmak ve tüm bunları en yüksek verimlilikle gerçekleştirebilmek,

 

Belgelendirme,Denetim,Eğitim ve Danışmanlık  sektörlerinde her zaman tercih edilen firma olmak.İlgili standartlara, yasal yönetmeliklere, Mevzuatlara, Şartlara ve Müşteri Taleplerine Uygun kalitede hizmet gerçekleştirmek.

 

Mevcut durumumuzu korumakla yetinmeyip her noktada sürekli iyileşmeyi temel felsefemiz olarak belirlemek.

 

Sürekli iyileştirme ve Müşteri Memnuniyetine her noktada uyacağımızı taahhüt ederiz.

 

 

Genel Müdür
Gülden CIRIK

İnsan Kaynakları Formu