GCO BELGELENDİRME | ISO 31001 Risk Yönetimi
706
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-706,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-14.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

ISO 31001 Risk Yönetimi

ISO 31001 Risk Yönetimi

Uluslararası standartları yazan ve yayınlayan kuruluş olan ISO (International Organization for Standardization) artık tüm yönetim sistemi standartlarını “Yüksek Seviye Yapı” denilen ortak bir çatı altında yayınlamaya başladı. Revize olan tüm yönetim sistemleri artık “Risk” tabanlı bir yaklaşıma sahip. Standartların getirdiği risk yaklaşımını bir tüme varım felsefesiyle “Kurumsal Risk Yönetimi” çerçevesinde tüm kuruluşunuza uygulayabilmeniz için ISO 31000 size yol gösterecek bir kılavuzdur.

GCO Belgelendirme olarak ISO 31000 Risk Yönetimi eğitimlerimiz ve doğrulama hizmetlerimizle kurumsal risklerinizi daha iyi anlamanız ve bu risklerin üstesinden gelmeniz konusunda sizlere yardıma hazırız.
Riskleri etkin yöneten kuruluşların kendilerini korumaları ve büyümeleri daha muhtemeldir.

Tüm şirketlerin karşısındaki engel, iyi uygulamayı gündelik operasyonlarına entegre etme ve kurumsal yöntemlerinin daha geniş açıda uygulamaktır.